Logoafbeelding van item voor Volume Booster - audio regelen in tabbladen

Volume Booster - audio regelen in tabbladen

5,0(

7 beoordelingen

)
ExtensieTools1.000 gebruikers
Itemmedia 2 (screenshot) voor Volume Booster - audio regelen in tabbladen
Itemmedia 3 (screenshot) voor Volume Booster - audio regelen in tabbladen
Itemmedia 1 (screenshot) voor Volume Booster - audio regelen in tabbladen
Itemmedia 2 (screenshot) voor Volume Booster - audio regelen in tabbladen
Itemmedia 3 (screenshot) voor Volume Booster - audio regelen in tabbladen
Itemmedia 1 (screenshot) voor Volume Booster - audio regelen in tabbladen
Itemmedia 2 (screenshot) voor Volume Booster - audio regelen in tabbladen
Itemmedia 1 (screenshot) voor Volume Booster - audio regelen in tabbladen
Itemmedia 2 (screenshot) voor Volume Booster - audio regelen in tabbladen
Itemmedia 3 (screenshot) voor Volume Booster - audio regelen in tabbladen

Overzicht

Verhoog het volume tot 600%! Beheer, demp en bedien moeiteloos alle audiotabbladen

Verhoog je audio-ervaring met Volume Booster! 🔊✨ Ben je het zat dat het volume van je favoriete video’s of muziek zo laag is? Volume Booster versterkt het geluid tot 600%, voor kristalhelder geluid op elke website! 🚀 Hoe het werkt: 1️⃣ Installeer Volume Booster via de Chrome Store 2️⃣ Open de extensie op een website met geluid 3️⃣ Pas het volume aan of demp tabs met één klik 🎯 Belangrijkste functies: 🔊 Verhoog het volume tot 600% voor alle content 🔍 Bekijk alle tabs met geluid op één plek 🔇 Demp tabs onmiddellijk om afleiding te voorkomen Upgrade vandaag nog je luisterervaring! 🎶🔥

Details

  • Versie
    1.0.3
  • Geüpdatet
    24 september 2025
  • Aangeboden door
    inautea7
  • Grootte
    187KiB
  • Talen
    10 talen
  • Ontwikkelaar
    E-mail
    inautea7@gmail.com
  • Geen handelaar
    Deze ontwikkelaar heeft zichzelf niet geïdentificeerd als handelaar. Voor consumenten in de Europese Unie geldt dat consumentenrechten niet van toepassing zijn op contracten tussen jou en deze ontwikkelaar.

Privacy

Beheer extensies en ontdek hoe ze worden gebruikt in je organisatie
De ontwikkelaar heeft aangegeven dat je gegevens niet worden verzameld of gebruikt. Bekijk het privacy policy van de ontwikkelaar voor meer informatie.

Deze ontwikkelaar verklaart dat je gegevens:

  • Niet worden verkocht aan derden, behalve voor de goedgekeurde toepassingen
  • Niet worden gebruikt of overgedragen voor doeleinden die niet zijn gerelateerd aan de kernfunctionaliteit van het item
  • Niet worden gebruikt of overgedragen om de kredietwaardigheid te bepalen of voor doeleinden met betrekking tot leningen

Support

Gerelateerd

Ultra Volume Booster

4,4

Unleash Crystal-Clear Sound: Boost Volume, Preserve Quality, Any Website!

Volume Booster - Sound & Audio Enhancer

4,4

Boost audio volume up to 600% on any website. Simple slider, per-site memory, works on YouTube, Spotify, and all media players.

Boost — Volume verhogen

5,0

Met deze extensie kun je het geluid van de browser tot 600% regelen en versterken.

Volume Boost

5,0

Professional volume amplification extension with clean architecture

Volume Booster Pro

3,2

Advanced audio enhancement suite with professional DSP features: volume boost, dynamic EQ, bass enhancement, and smart processing

Volume Booster 1000

2,0

Increase and amplify the maximum volume by up to 1000%

Volume Booster

4,8

Regel tabbladvolume. Versterk geluid tot 600%

Volume Booster

5,0

Volume Booster helps boost video or music volume sound! Increase volume and bass booster, equalizer. Volume control

Volume Booster – verhoog het volume tot 600%

5,0

Volume Booster: Verhoog direct je volume met een eenvoudige audioversterker en -verbeteraar.

Sound Booster - 1000% up Bass & Treble

5,0

Powerful audio booster with 1000% volume, enhanced bass up to 50dB, and treble control. Perfect for videos, music, movies and more.

volume- en basversterker – audio versterken in chrome

4,6

Chrome volume booster & bass enhancer: versterk tot 500% per tabblad op YouTube, Twitch, Spotify, Netflix & meer.

Volume Booster 1000 MAX - Sound Enhancer

4,7

Boost volume to 1000% on ANY site! Prevents distortion & speaker damage. Increase Bass, Volume Booster & Sound Enhancer.

Ultra Volume Booster

4,4

Unleash Crystal-Clear Sound: Boost Volume, Preserve Quality, Any Website!

Volume Booster - Sound & Audio Enhancer

4,4

Boost audio volume up to 600% on any website. Simple slider, per-site memory, works on YouTube, Spotify, and all media players.

Boost — Volume verhogen

5,0

Met deze extensie kun je het geluid van de browser tot 600% regelen en versterken.

Volume Boost

5,0

Professional volume amplification extension with clean architecture

Volume Booster Pro

3,2

Advanced audio enhancement suite with professional DSP features: volume boost, dynamic EQ, bass enhancement, and smart processing

Volume Booster 1000

2,0

Increase and amplify the maximum volume by up to 1000%

Volume Booster

4,8

Regel tabbladvolume. Versterk geluid tot 600%

Volume Booster

5,0

Volume Booster helps boost video or music volume sound! Increase volume and bass booster, equalizer. Volume control

Google-apps