Зображення логотипа продукту Amanda the Adventurer

Amanda the Adventurer

1,0(

1 оцінка

)
РозширенняІгри130 користувачів
Медіаоб’єкт 3 (знімок екрана) для сервісу Amanda the Adventurer
Медіаоб’єкт 1 (знімок екрана) для сервісу Amanda the Adventurer
Медіаоб’єкт 2 (знімок екрана) для сервісу Amanda the Adventurer
Медіаоб’єкт 3 (знімок екрана) для сервісу Amanda the Adventurer
Медіаоб’єкт 1 (знімок екрана) для сервісу Amanda the Adventurer
Медіаоб’єкт 1 (знімок екрана) для сервісу Amanda the Adventurer
Медіаоб’єкт 2 (знімок екрана) для сервісу Amanda the Adventurer
Медіаоб’єкт 3 (знімок екрана) для сервісу Amanda the Adventurer

Огляд

Грайте в гру Amanda the Adventurer Unblocked Game прямо у своєму Chrome

Amanda the Adventurer is a psychological horror-adventure game that will test your curiosity and bravery. As you explore Amanda’s creepy world, you’ll need to solve puzzles, decipher clues, and make choices that reveal shocking truths about the strange world around you. But be careful—this game isn't just about solving mysteries; it's also about uncovering terrifying secrets that make every moment tense and full of suspense. Why You Should Play 🕹️ Engaging and Interactive: The game lets you control the story, with puzzles and decisions that keep you guessing. 🔦 Chilling Atmosphere: A spooky, immersive world filled with surprises and eerie moments. 🧩 Brain-Teasing Puzzles: Solve complex puzzles that challenge both your mind and your nerves. 🎮 Instant Play: Start playing without any downloads or lengthy setup—just click and play. ⚠️ Replay Value: With different outcomes depending on your choices, there’s always a new mystery to uncover. Whether you're a fan of thrilling stories, creepy mysteries, or psychological horror, Amanda the Adventurer will keep you hooked from start to finish.

Деталі

  • Версія
    0.0.1
  • Оновлено
    2 січня 2025 р.
  • Розмір
    222KiB
  • Мови
    Кількість мов: 38
  • Розробник
    Веб-сайт
    Електронна пошта
    dorazbdonya72@gmail.com
  • Не продавець
    Цей розробник не ідентифікував себе як продавець. Зверніть увагу, що права споживачів у Європейському Союзі не поширюються на контракти з цим розробником.

Конфіденційність

Керуйте розширеннями й перевіряйте, як вони використовуються у вашій організації
Розробник повідомив, що не збирає і не використовує ваші дані. Щоб дізнатися більше, перегляньте privacy policy розробника.

Цей розробник заявляє, що ваші дані:

  • не продаються третім особам (за винятком дозволених випадків)
  • не використовуються й не передаються для цілей, що не пов’язані з основними функціями продукту
  • не використовуються й не передаються для визначення кредитоспроможності або в цілях кредитування

Підтримка

Із запитаннями, пропозиціями й проблемами звертайтеся на сайт підтримки розробника.

Пов’язані

Втеча з психіатричної лікарні доктора Психо

1,0

Виживіть у жахах психіатричної лікарні доктора Психо. Втечте, поки не стало занадто пізно, або станьте ще одним спотвореним…

Granny Unblocked Game

0,0

Грайте в гру Granny Unblocked у розширенні Chrome

Amanda the Adventurer Game

0,0

Play Amanda the Adventurer directly from the browser extension!

Scary Baby in Yellow Unblocked 👶💀 Play Online & Save Scores

0,0

Shortcut to Scary Baby in Yellow – play 3D horror escape game now, track runs, save scores & notes!

Among Us Game

3,8

Now you can play Among Us Game right on Chrome™ Browser! Offline and Popup Version, without internet required!

Five Nights at Freddy's Unblocked Game

3,4

Play Five Nights at Freddy's unblocked game on chrome. FNaF 1 online game. Created for FNaF unblocked fans.

Five Nights at Freddy's Game

4,0

Грайте в Five Nights at Freddy's Game прямо у своєму Chrome

Аманда Пригодниця - Розблокована та Безкоштовна

0,0

Грайте у гру "Аманда-пригодниця" - розблоковану та безкоштовну в якості розширення для Chrome - Також доступно без підключення до…

The Visitor Unblocked Game

0,0

The Visitor Unblocked Game – грайте прямо зараз у chrome

Horror Games Collection: Favorite & Play [Launcher]

5,0

Instant Scares: Your Horror Game Collection at Your Fingertips!

Очі жахів Онлайн Невідблокована Гра

3,3

Зануртесь у темряву, розкрийте жахливі таємниці. Очі жахів: де страх живить виживання. Чи зможете ви протистояти кошмарам?

Poppy Playtime Unblocked

2,3

Play Poppy Playtime Game on chrome. Poppy Playtime unblocked online game. Created for Poppy Playtime unblocked fans.

Втеча з психіатричної лікарні доктора Психо

1,0

Виживіть у жахах психіатричної лікарні доктора Психо. Втечте, поки не стало занадто пізно, або станьте ще одним спотвореним…

Granny Unblocked Game

0,0

Грайте в гру Granny Unblocked у розширенні Chrome

Amanda the Adventurer Game

0,0

Play Amanda the Adventurer directly from the browser extension!

Scary Baby in Yellow Unblocked 👶💀 Play Online & Save Scores

0,0

Shortcut to Scary Baby in Yellow – play 3D horror escape game now, track runs, save scores & notes!

Among Us Game

3,8

Now you can play Among Us Game right on Chrome™ Browser! Offline and Popup Version, without internet required!

Five Nights at Freddy's Unblocked Game

3,4

Play Five Nights at Freddy's unblocked game on chrome. FNaF 1 online game. Created for FNaF unblocked fans.

Five Nights at Freddy's Game

4,0

Грайте в Five Nights at Freddy's Game прямо у своєму Chrome

Аманда Пригодниця - Розблокована та Безкоштовна

0,0

Грайте у гру "Аманда-пригодниця" - розблоковану та безкоштовну в якості розширення для Chrome - Також доступно без підключення до…

Додатки Google